Чемпіонат Турківської ДЮСШ «Юність» з шашок-64

6 жовтня в Турківській ДЮСШ «Юність» (директор Василь Ціко, тренери-викладачі Богдан Москаль та Володимир Комарницький) продовжилися змагання з шашок-64 серед юнаків та дівчат на першість спортшколи. У цей день змагались учні старших вікових груп.

В змаганнях взяли участь 9 юних спортсменів – 6 хлопців і 3 дівчини, – які змагались за швейцарською системою в 7 турів.

Перше місце впевнено посіла Софія Леневич, здобувши перемоги в усіх матчах. Набравши 14 очок з 14 можливих вона стала абсолютною чемпіонкою спортшколи! Але це не дивно, оскільки Софія є минулорічною чемпіонкою України серед дівчат до 10 років і вже нарівні грає з дорослими спортсменами.

Друге місце в загальному заліку та перше серед хлопців посів Артем Хрептак з результатом 11 очок.

Серед юнаків друге місце посів Юрій Співак, в активі якого 9 очок, третє – Андрій Комарницький – 7 очок.

Близькими до завоювання бронзової медалі серед юнаків були Андрій Яворський, Володимир Павлович та Андрій Галич, в яких по 6 очок.

Друге місце серед дівчат старшої групи посіла Тамара Мурис, а третє – Юлія Ясінська.

За результатами змагань відібрано кращих юних шашкістів для включення в склад збірної Турківської ОТГ для участі в зональних змаганнях ІV Молодіжних спортивних ігор Львівщини, які відбудуться у місті Турка 12 жовтня. В програмі молодіжних ігор: