Українська молодь на вершинах чемпіонату світу багатьох вікових груп

Українська молодь на вершинах чемпіонату світу багатьох вікових груп

Сьогодні, 27 жовтня, завершився третій ігровий день молодіжного «мундіалю». За підсумками зіграної половини класичної програми на чемпіонату світу, в шести вікових групах з семи українці або очолюють свої турніри, або знаходяться в призових трійках.

У змаганнях серед юніорів силу українських шашок демонструють майстер спорту Данило Соколов (група B19) з Харкова та кандидатка у майстри спорту Катерина Мойсей (G19) з Іршави (Закарпатська область). В турнірі серед юнаків Данило набрав 7 очок з 8 можливих і закономірно випереджає найближчих переслідувачів на одне очко.

Катерина також грає без поразок, очолюючи разом із трьома своїми конкурентами лідируючий «пелотон» з чотирьох спортсменок.

Ще двоє спортсменів із України – Олександр Коваль з Івано-Франківська та Павло Жолоб з Вінниці з 4-ма очками у своєму турнірі ділять місця з 10-го по 18-те.

Іван Суров з Кам’янського у змаганнях серед кадетів теж серед лідерів. І він, і ще двоє шашкістів з Нідерландів та Польщі набрали по 6 очок. Ця трійка поки і очолює турнірну таблицю вікової групи B16.

Ще двоє українських спортсменів – Тимур Богуславський з Запоріжжя та Матвєй Колєсніков з Миколаєва мають на очко менше. Тим не менш, саме наші двоє шашкістів за додатковими показниками випереджають велику групу з 11-ти однолітків, поділяючи 4-5 місця.

Надпредставницьким, 32 спортсменки з 15-ти країн світу, виявився турнір серед кадеток. Тому дуже приємно що саме українки задають тон в цій віковій групі. Анастасія Пічка з Харкова знаходиться за додатковими показниками на вершині таблиці G16. Разом з нею у лідируючій групі ще 5 спортсменок.

Потроху набирає турнірної ходи Катерина Мусієнко з Харкова, яка після невдалого старту з 5-ма очками впритул наблизилася до лідерів. Ще одну харків’янку Василису Куценко поки по турніру супроводжує «нічийний синдром». В її багажі 4 очка після 4-х турів. Проте змагання тільки набирають обертів, а ми знаємо, які бійцівські якості мають наші спортсменки.

Очікувано випереджає своїх однолітків Льова Порецький з Києва. 7 очок з 8-ми можливих – непоганий доробок протягом 4-х турів. Але основні битви «титанів» у віковій групі «молодші кадети» (B13) ще попереду. Тому тримаємо кулачки та вболіваємо за наших юнаків, в тому числі і за Єгора Литвина (5 очок) з Харкова, і за Суслова Максима (4 очка) з Запоріжжя.

В.Єжова (Київ), Д.Антонова (Запоріжжя) та В.Юрченко (Харків) – ця трійка дівчат представляє Україну у віковій групі G13. Кожна з юних гравчинь по різному підібралася до екватору великого за кількістю учасниць турніру. Майстер спорту Валерія Єжова поки творить дива. На її рахунку 7-м очок з 8-ми можливих. Проте лідерка з Монголії поки не втратила жодного очка. Саме тому українка поки друга.

Непогано по турніру йде Дар’я Антонова. Завдяки 5-м набраним пунктам запоріжанка знаходиться у топ-10 з 30-ти учасниць. Обертів набирає і Варвара Юрченко. Після 4-х зустрічей в її активі 50%.

Дубічанський Євген – єдиний представник нашої країни у віковій групі «юні надії» (B10). Стартова перемога та дві нічиї у 2-му та 4-му турах дозволили назбирати 4-ри очка. Поки юнака пригальмувала поразка у 3-му раунді, проте можемо бути впевненими, що у наступних зустрічах він ще доведе всю свою шашкову силу та майстерність.

Завтра, 28 жовтня, змагання з класичної гри продовжаться. Сподіваємося на вдалий підсумковий виступ української молоді на найголовніших стартах сезону. Завершиться «класика» 31 жовтня. Ну а 1 та 2 листопада відбудуться швидкі програми з «рапіду» та «бліцу».

Світлини: FaceBook FMJD

Реквізити

Національна Федерація шашок України (НФШУ):

Президент:
Яценко Анатолій Васильович

Адреса: 01601, м.Київ,
вул. Еспланадна, 42, каб. 410

ЄДРПОУ: ЄДРПОУ 26252466

Банк: АТ КБ «ПРИВАТБАНК»
ЄДРПОУ банку 14260570,
код банку 305299

р/р №
UA763052990000026001026708043

Федерації