Новини

Юрій Анікєєв та Анастасія Глушко – чемпіони України 2024 року у блискавичній грі

Підбито підсумки швидкої програми чемпіонату України з шашок-100. Чемпіонами країни стали представники Харківщини. У чоловіків – це національний та міжнародний гросмейстер, діючий чемпіон світу Юрій Анікєєв, у жінок – Анастасія Глушко. Вітаємо чемпіонів!

Юрій Анікєєв та Анастасія Глушко – чемпіони України 2024 року у швидкій грі

Матвєй Колєсніков та Олена Коротка – чемпіони України 2024 року

Підбито підсумки фінальної частини чемпіонату України з шашок-100. Чемпіонами серед чоловіків став майстер спорту Матвєй Колєсніков з Миколаєва, у жінок – гросмейстер Олена Коротка з Кам'янського. Вітаємо чемпіонів!

Серед номінантів на звання кращого спортсмена вересня 2024 року Донеччини є і шашкістка

Заслужений майстер спорту України з шашок Надія Чижевська (тренер Віктор Рокіщук) потрапила у список номінантів на звання кращого спортсмена Донецької області у вересні 2024 року.

Чемпіонат Турківської ДЮСШ «Юність» з шашок-64

6 жовтня в Турківській ДЮСШ «Юність» (директор Василь Ціко, тренери-викладачі Богдан Москаль та Володимир Комарницький) продовжилися змагання з шашок-64 серед юнаків та дівчат на першість спортшколи. У цей день змагались учні старших вікових груп.

Previous Next

Змагання відбуваються з 6 по 13 жовтня. Зараз триває класична частина чемпіонату. У двох турнірах серед чоловіків та жінок участь беруть по 10 найкращих шашкістів 2024 року. Приїхали вони у Кам’янське з дев’яти регіонів України. Кожен спортсмен потрапив у фінальну частину скрізь попередній відбір.

Шашки у масштабному заході до Європейського тижня спорту

У суботу, 21 вересня, на Контрактовій площі в Києві відбувся масштабний захід, присвячений відкриттю Європейського тижня спорту, який проходить у країнах Старого світу з 23 по 30 вересня. Цей суспільно важливий проєкт ініційований Європейською Комісією та має на меті популяризацію спорту та фізичної активності в Європі та за її межами.

З 26 по 28 вересня у місті Буча відбулися I літні Всеукраїнські спортивні ігри серед команд територіальних громад України. У змаганнях взяли участь 16 команд, які у сімох видах спорту – волейбол, гирьовий спорт, дартс, футзал теніс, шашки, шахи – за підсумками п’ятьох кращих результатів визначали переможця.